Skip to main content
Digitalizacja wielu branż

Cyfryzacja nieodzownie wkracza do wszystkich obszarów gospodarki. W MUUME koncentrujemy się na digitalizacji procesów zakupowych oraz płatności przy użyciu smartfona i innych urządzeń w następujących branżach: sieci handlowe, stadiony i hale widowiskowe, stacje paliw, sieci restauracji a także dostarczamy rozwiązania do sektora usług dla ludności.

Usługi

Aplikacje mobilne zyskały w ostatnich latach ogromną popularność. Znacząco ułatwiają ich użytkownikom codzienne funkcjonowanie w różnych obszarach. Analogicznie jest z MUUME, platformą mające szerokie zastosowanie. Może być adoptowana przez wiele branż takich jak telekomunikacja, banki, media, szkolnictwo itp. Wszędzie, gdzie pojawia się etap płatności za świadczone usługi można wykorzystać platformę MUUME. W przypadku usług telekomunikacyjnych i mediów, klienci mogą mieć możliwość dokonania płatności za usługi przy pomocy smartfona. Z kolei banki mogą oferować za pomocą MUUME szybkie kredyty z uproszczonym mechanizmem scoringowym. Rodzi to dodatkowe pole do rozwoju biznesu banków, w przypadku gdy potencjalny klient przebywa na zakupach i potrzebuje środków na koncie w danej chwili, może ubiegać się o przyznanie pożyczki przy użyciu smartfona. 


Szerszy aspekt mamy w przypadku uczelni wyższych. 
Karta identyfikacja studenta jest jednym z jego kluczowych narzędzi wykorzystywanych podczas pobytu na uczelni. Karta weryfikuje jego tożsamość, wykorzystywana jest do płatności czy też zapewnia dostęp do wielu miejsc na terenie uczelni. Wspomniane obszary są już w jakimś stopniu zdigitalizowane, ale nie w takim stopniu aby maksymalnie ułatwić życie studentom jak i władzom uczelni.