Skip to main content

MUUME Złotym Partnerem w „Cashless Congress 2018” w Warszawie

MUUME weźmie udział jako Złoty Partner w nadchodzącym Kongresie „VI Cashless Congress 2018”,  który odbędzie się w Hotelu Sheraton Warszawie, w dniach 20 - 21 marca 2018 r.

Kongres, organizowany przez Fundację Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego, stanowi najważniejsze tegoroczne wydarzenie branży płatniczej, gromadząc czołowych ekspertów problematyki płatniczej
w Polsce i Europie.

Eksperci MUUME S.A. będą do Państwa dyspozycji przez cały okres trwania Konferencji.  Przedstawimy pełną paletą naszych rozwiązań w zakresie digitalizacji procesów zakupowych oraz płatności, w tym oferowaną innowacyjną platformę MUUME DIGITAL.

Dodatkowo w pierwszy dzień Kongresu, 20 marca o godzinie 12.00, prezentację  zatytułowaną  „Cyfryzacja procesów w branży retail” przestawi Marco Samek, CEO MUUME Group A.G.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

O Kongresie Cashless

Cashless Congress (dotychczas Międzynarodowy Kongres Płatności Bezgotówkowych) na trwale wpisał się w kalendarz wydarzeń branży płatniczej, umożliwiając spotkanie i merytoryczną dyskusję wszystkim interesariuszom rynku.

Kongres łączy środowiska nauki, biznesu i administracji publicznej, poprzez wymianę poglądów
na tematy interesujące dla branży – dotyczące zmian prawnych, nowych trendów produktowych, innowacyjnych rozwiązań technicznych, aktywności na rzecz płatności bezgotówkowych.

Cashless Congress porusza sprawy mające wpływ na przyszłość rynku płatności bezgotówkowych. Eksperci z Polski, Unii Europejskiej i świata w trakcie sesji panelowych i specjalistycznych prezentacji przybliżają słuchaczom najważniejsze zagadnienia branżowe, zapraszając słuchaczy do wspólnej dyskusji.

Bardzo ważną częścią Kongresu jest uroczystość wręczenia nagród branżowych eDukatów dla firm
i osób szczególnie zasłużonych dla branży swoimi dokonaniami – produktami, rozwiązaniami technicznymi, osiąganymi wynikami i sukcesami.

Więcej informacji: http://www.cashlesscongress.pl/#okongresie

 

 

O MUUME

MUUME jest innowacyjną, prężnie rozwijającą się firmą działającą w obszarze FinTech, która stanowi unikalne połączenie zespołu menadżerskiego, doświadczonego w branży zaawansowanych technologii informatycznych, nowoczesnych cyfrowych usług płatności, marketingu oraz handlu.

Jesteśmy ekspertami w budowaniu wydajnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych, umożliwiających naszym klientom uzyskanie przewagi rynkowej poprzez zwiększenie potencjału sprzedaży.

Specjalizujemy się w digitalizacji codziennych procesów zakupowych oraz płatności przy użyciu smartfona, łącząc je ściśle z usługami bankowymi oraz programami lojalnościowymi.

Zakupy, gromadzenie informacji oraz płatność nigdy wcześniej nie były tak proste i szybkie, a cały proces odbywa się cyfrowo za pośrednictwem platformy MUUME, niezależnie od tego, czy ma miejsce w punkcie sprzedaży, w podróży czy też w domu.

Aplikacja mobilna MUUME to innowacyjne rozwiązanie dla użytkowników, które może im towarzyszyć przez cały dzień.

Polska spółka MUUME S.A. oferuje pełną paletę produktów i rozwiązań międzynarodowej grupy MUUME.

Więcej informacji: https://muume.pl/

 

Kontakt:

Joanna Osak

Tel. +48 12 349 00 60

Tel. Kom. +48 505 442 760

email: firma@muume.com